O mně

O mně

K fotografování jsem se dostal již jako malý kluk. Obdivoval jsem tátův kompaktní Olympus, dědovu Flexaret(u) a hrabal se ve starých rodinných fotografiích. Pamatuji si, jak mne učarovala vůně starých alb a vzpomínky v nich obsažené.

Když jsem si v pubertě vydělal peníze na brigádě, koupil jsem si svůj první digitální fotoaparát. Byl to HP Photosmart 735. Byl jsem tou dobou naprosto uchvácen myšlenkou digitální fotografie a jejího následného boomu. Pamatuji si, jak jsem otravoval kamarády a kamarádky a pořád je chtěl fotit :) Pak nastala éra smartphonů a možnosti sdílení v reálném čase. Po pár letech jsme si pořídili zrcadlovku a já začal fotit víc a víc.

A protože se mé výtvory občas líbily, rozhodl jsem se začít fotit profesionálně. Je to spojení příjemného s užitečným. Baví mne pracovat s člověkem, který stojí před objektivem. Je to zajímavá chvíle, kdy dochází k emocím, uvolnění a pohodě. Mám rád, když se poté rozejdeme a každý si z toho bere novou zkušenost a příjemné vzpomínky. Doufám, že se Vám moje práce bude i nadále líbit a těším se na další shledání :).